WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym

„Wszystkie kolory świata”.

Celem projektu jest kształtowanie postaw tolerancji i otwartości na inne kultury oraz pokazanie dzieciom,  że pomaganie może być przyjemne.

W czym pomagamy?

Zbieramy fundusze na szczepionki dla dzieci z krajów   tzn: Trzeciego Świata

Skąd weźmiemy fundusze?

Najpierw dzieci poznają kraj, do którego kierowana jest pomoc, a następnie przy pomocy chętnych rodziców uszyją w domugałgankowe laleczki.

We wtorek 29. III.br.  zostanie zorganizowana Kwesta,na której zaprezentują się wszystkie lalki – te przygotowane w przedszkolu  i te uszyte w domach. Kto chce „ zostać opiekunem” wybranej laleczki musi najpierw zostawić  w skarbonce dowolny datek.

W środę 30.III.br. nastąpi podsumowanie Kwesty.

Zebrane fundusze zostaną przekazane na konto Stowarzyszenia UNICEF  / zbiórka na rzecz artykułów humanitarnych „Prezenty bez pudła” / a przedszkole wyśle do organizatora raport z projektu.

Jak zawsze liczymy na Państwa współpracę i Państwa pomysłowość!

Zakończenie akcji UNICEF "Wszystkie Kolory Świata" - ŁaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa