Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Straszynie

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do publicznego przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe  3, 4 , 5 i 6-latki. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Nasze przedszkole jest przedszkolem  publicznym , opłaty regulowane są zgodnie z ustawą  o finansowaniu  zadań oświatowych . Wysokość opłat ustala rada gminy.

WOLNE MIEJSCA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Zapraszamy dzieci do naszego przedszkola. Będzie nam miło rozpocząć wspólną przygodę. Informujemy, że dysponujemy wolnymi miejscami! 🌞🌞🌞🌞🌞

Czytaj dalej

DELFINKI I REKINKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

DNIA 19.06.2024 O GODZ.9.30 ,, DELFINKI” ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE 🔴🟠🟡🟢🔵🟣🟤 DNIA 20.06.2024 O GODZ.9.00 ,, REKINKI” ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

Czytaj dalej

Lokalizacja