Uwaga- Spotkanie warsztatowe pt. „Rozmowy o wychowaniu”

DRODZY RODZICE

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna Filia w Pruszczu Gdańskim oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pruszczu Gdańskim serdecznie zapraszają

rodziców na spotkanie warsztatowe pt. „Rozmowy o wychowaniu – jak budować dobrą i bezpieczną relację z dzieckiem”.

Adresatami szkolenia są przede wszystkim rodzice zamieszkujący na terenie  powiatu gdańskiego, dla których mądre przywództwo i pełne, prawdziwe oraz czułe rodzicielstwo,

połączone z troską o budowanie otwartej i bezpiecznej relacji z dzieckiem, stanowią podstawę wychowania.

Podczas warsztatu uczestnicy mają okazję do poznania oraz zrozumienia mechanizmów decydujących o funkcjonowaniu dzieci, poznają najczęstsze przyczyny ich trudnych zachowań. Spotkanie poprowadzą Kamila Józefiak oraz Hanna Sikora. Spotkanie odbędzie się w Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej Filii w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6  , w dniu 9 kwietnia (wtorek) w godzinach  17.00 – 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy prosimy kierować na adres pruszcz@pbp.gda.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu biblioteki 58 682 32 45 – do dnia  8 kwietnia br.

Ilość miejsc ograniczona.
Joanna Kowalczyk