UWAGA

Przypominamy Rodzicom, których dzieci biorą udział w Rekrutacji na rok szkolny 2021/2022  i  Ich dzieci zostały zakwalifikowane do przedszkola , że:
do dnia 22 kwietnia  br.  czekamy na potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola poprzez dostarczenie Oświadczenia woli.
Oświadczenie woli składamy tylko do jednej, wybranej placówki
Niezłożenie  Oświadczenia  oznacza, że Rodzic rezygnuje z brania udziału w dalszym etapie rekrutacji w tej placówce.
23 kwietnia zostanie ogłoszona Lista dzieci przyjętych i dopiero wtedy rodzice mają pewność, że dziecko zostało zapisane do przedszkola na nowy rok szkolny.
Dzieci, które nie dostaną się do przedszkola będą mogły uczestniczyć w Rekrutacji uzupełniającej. Wykaz wolnych miejsc i termin rekrutacji będzie podany na stronie przedszkola w późniejszym terminie.