I miejsce w ogólnopolskim mini-konkursie „Coś z niczego”

Nasze przedszkole w tym roku szkolnym przystąpiło do projektu edukacyjnego

„Działaj z ImPETem”

Celem projektu jest uczenie dzieci jak postępować z opakowaniami w domu,  w przedszkolu, w najbliższym otoczeniu. Chodzi o wyrabianie nawyków segregacji odpadów i pokazanie korzyści płynących z recyklingu. Przedszkole otrzymało scenariusze zajęć, karty pracy i zaproszenie do mini-konkursów oraz do konkursu finałowego „Nasz dzień bez śmiecenia”, ale to jeszcze przed nami..

a tymczasem jest nowina!?

Grupa „Delfinki” prowadzona przez panią Anię i panią Tereskę zdobyła

I miejsce w ogólnopolskim mini-konkursie „Coś z niczego”

Dzieci pod okiem wychowawców wykonały z butelek plastikowych, tekturowych rolek  i makulatury – 4 piękne zestawy na kredki, które porządkują przybory i zdobią stoliki.

Dzieci  otrzymały od organizatorów konkursu piękne nagrody:  – piękne książki    / dla grupy   – pluszowe maskotki ImPETy  /dla każdego dziecka      – zabawki  / dla każdego dziecka

???          BRAWO „DELFINKI”!          ???