Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do publicznego przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym celem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN pod nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty Chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną.

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe 3, 4, 5 i 6-latki, które realizują roczne przygotowanie przedszkolne tzw. klasa „0”. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Nasze przedszkole jest przedszkolem  publicznym , opłaty regulowane są zgodnie z ustawą  o finansowaniu  zadań oświatowych . Wysokość opłat ustala rada gminy.

Aktualności

sprawdź wszystkie

WESOŁYCH ŚWIĄT

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia:  zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz  wiele wiosennego słońca

Czytaj dalej

WESOŁYCH ŚWIĄT

🎄🎄🎄 Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, […]

Czytaj dalej

Lokalizacja