UWAGA- WAŻNE!

Drodzy Rodzice!
W porozumieniu z Powiatową Stacją Sanepidu w Pruszczu Gd. podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zajęć w naszym przedszkolu.   Przedszkole będzie nieczynne!!! Prosimy więc o zatrzymanie dzieci w domu przez najbliższe dwa tygodnie czyli od 16 listopada do 27.listopada br. Decyzja wynika z chwilowych braków kadrowych, z coraz liczniejszych informacji od Państwa o pobycie na kwarantannie, a przede wszystkim z troski o naszych podopiecznych i naszych pracowników. Bardzo prosimy o systematyczne odwiedzanie poczty grupowej i strony internetowej. Życzymy dużo zdrowia  i do zobaczenia w poniedziałek 30. listopada br.
                                         Dyrekcja Publicznego Przedszkola „Tik Tak” w Straszynie