Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Straszynie

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe  3, 4 , 5 i 6-latki. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

DNIA 05.03.2021 R. ODBĘDZIE SIĘ PRZEDSTAWIENIE TEATRU GARGULEC PT.,,MALI  SUPERBOHATEROWIE  KONTRA NIEWIDZIALNI  WROGOWIE „

Czytaj dalej

GÓRA GROSZA

👉 📀 📀 📀  🥃 GÓRA GROSZA Po raz kolejny przystępujemy do akcji Góra Grosza i do słoika- skarbonki umieszczonego w korytarzu zbieramy grosze. Po […]

Czytaj dalej

Lokalizacja