Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Straszynie

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe  3, 4 , 5 i 6-latki. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

WPŁATY WE WRZEŚNIU

Wpłaty przyjmowane będą w biurze w dniach: 19.09.2019 (czwartek) w godzinach 14.00-17.00 20.09.2019 (piątek) w godzinach 7.30-12.00 Zapraszamy

Czytaj dalej

WYCIECZKA DO LEŚNICZÓWKI

DNIA 26.09.2019  GRUPY: MUSZELKI, BURSZTYNKI, DELFINKI ORAZ REKINKI WYRUSZAJĄ  NA WYCIECZKĘ DO LEŚNICZÓWKI  WOJANOWO GMINA KOLBUDY W  PROGRAMIE  PRZYWITANIE  JESIENI […]

Czytaj dalej

Lokalizacja