Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Straszynie

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe  3, 4 , 5 i 6-latki. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

UMOWY – ZAJĘCIA DODATKOWE

UWAGA!!!  Prowadzący zajęcia dodatkowe zapraszają rodziców na spotkania w następujących terminach: 23.09. środa godz. 17.00                   Taniec 25.09. piątek godz. 17.00                  Taekwondo 28.09. […]

Czytaj dalej

„ Delfinki” i „Rekinki” – wycieczka  

W piątek 18 września br. dzieci z grup„ Delfinki” i „Rekinki”      wyjeżdżają witać Jesień na Rotmankę Na Dyniowym […]

Czytaj dalej

Lokalizacja