Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Straszynie

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe  3, 4 , 5 i 6-latki. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

WPŁATY W STYCZNIU

WPŁATY PRZYJMOWANE BĘDĄ W BIURZE   10.01.20 – (PIĄTEK) – W GODZINACH 12.00 – 17.00, ORAZ 13.01.20 -(PONIEDZIAŁEK)-W GODZINACH 7.00-12.00.

Czytaj dalej

DZIEŃ BABCI I DZIADKA   

DZIEŃ BABCI I DZIADKA    8.01. środa   godz. 15.00  „Muszelki” 9.01. czwartek  godz. 15.00 „Delfinki” 27.01. poniedziałek   godz. 15.00 „ Bursztynki”                                                               […]

Czytaj dalej

Lokalizacja