Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe 2, 3, 4 i 5-latki, które realizują roczne przygotowanie przedszkolne tzw. klasa „0”. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Aktualności

sprawdź wszystkie

WPŁATY ZA MARZEC

WPŁATY MOŻNA DOKONAĆ W BIURZE W DNIACH: 12.03.19 (WTOREK) GODZ 12.00-17.00 14.03.19 (CZWARTEK) GODZ 8.30-12.00 18.03.19 (PONIEDZIAŁEK) GODZ 8.00-12.00 ZAPRASZAMY

Czytaj dalej

WYJAZD DO TEATRU MUZYCZNEGO W GDYNI

W środę 13.03.2019 wyjeżdżamy do Teatru Muzycznego w Gdyni na przedstawienie muzyczne pt „Brzechwa dla dzieci”. Planowany wyjazd o godzinie […]

Czytaj dalej

Lokalizacja