Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe 2, 3, 4 i 5-latki, które realizują roczne przygotowanie przedszkolne tzw. klasa „0”. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Aktualności

sprawdź wszystkie

WPŁATY ZA MAJ

WPŁATY ZA MIESIĄC MAJ PRZYJMOWANE BĘDĄ W BIURZE W DNIACH 15.05.19 (ŚRODA) 12.00-17.00, ORAZ 17.05.2019 (PIĄTEK) 7.30-12.00.

Czytaj dalej

WYJAZD „PINGWINKÓW”

WE WTOREK 14 MAJA GRUPA „PINGWINKÓW” WYJEŻDŻA NA WARSZTATY NA UNIWERSYTET GDAŃSKI. TEGO DNIA DZIECI ZJEDZĄ ŚNIADANKO WCZEŚNIEJ, BO O […]

Czytaj dalej

Lokalizacja