Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym celem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN pod nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty Chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną.

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe 3, 4, 5 i 6-latki, które realizują roczne przygotowanie przedszkolne tzw. klasa „0”. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Aktualności

sprawdź wszystkie

WYJAZD DO KINA NA „URWISA”

W PONIEDZIAŁEK, 20.01.20 WYBIERAMY SIĘ DO MULTIKINA NA FILM „URWIS”. WYJAZD PO ŚNIADANIU, POWRÓT NA OBIAD.

Czytaj dalej

WPŁATY ZA STYCZEŃ

WPŁATY PRZYJMOWANE BĘDĄ W BIURZE 15.01.20 (ŚRODA) W GODZ 12.00-16.00 ORAZ 17.01.20 (PIĄTEK) W GODZ 9.00-12.00. ZAPRASZAMY

Czytaj dalej

Lokalizacja