Publiczne Przedszkole "Tik - Tak" w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola „TIK-TAK”

Najważniejszym założeniem przedszkola jest budzenie ciekawości dzieci poprzez zabawę. Otaczający je świat chcemy pokazać im w sposób naturalny. Nasze zabawy i gry będą łączyły pożytek i naukę, zachowując odpowiednie proporcje.

Zadaniem naszych przedszkoli jest obserwowanie rozwoju dzieci ze szczególnym zwróceniem uwagi na sprawność ruchową, manualną, językową, syntezę wzroku i słuchu oraz sferę emocjonalną. Pracujemy w oparciu o podstawę programową MEN i nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratorium i Oświaty chcemy by nasze dzieci dobrze się rozwijały były świadome swego miejsca w otoczeniu, aby mówiły piękną polszczyzną, poznając jednocześnie kulturę innych narodów i ucząc się języków obcych. Oferujemy opiekę całoroczną (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W przedszkolu są cztery grupy wiekowe 2, 3, 4 i 5-latki, które realizują roczne przygotowanie przedszkolne tzw. klasa „0”. Zapewniamy wszystkie zajęcia przystosowane do potrzeb i możliwości dzieci, prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Aktualności

sprawdź wszystkie

„JAK POSTĘPOWAĆ KONSEKWENTNIE?”

DYREKCJA WRAZ Z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNĄ NR 7 W GDAŃSKU SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ  29.10.2018 o godz 16.00 RODZICÓW NA PRAKTYCZNE WARSZTATY PT:”JAK […]

Czytaj dalej

Warsztaty jesienne dla rodziców

Rodzice! Wychowawcy grup „Muszelki” i „Rybki” wraz z dziećmi pragną zaprosić Państwa 25.10.2018 o godz 15.00 na wspólne, rodzinne warsztaty […]

Czytaj dalej

Lokalizacja