DRODZY RODZICE!

W odpowiedzi na rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej   pana Dariusza Piątkowskiego nasze przedszkole w okresie zawieszenia zajęć jest zobowiązane do realizacji podstawy programowej.

Właśnie staramy się jak najlepiej i w miarę możliwości zorganizować sposób komunikowania się z dziećmi i rodzicami.

1. Dziś lub jutro każdy nauczyciel skontaktuje się z Wami i poprosi    o podanie aktualnego adresu e-mail w celu założenia konta    do komunikacji osobnego dla każdej grupy.

  1. Nauczyciel wyznaczy też godziny, w których w dni robocze będzie oczekiwał na wiadomości od Was, Wasze pytania i propozycje
  2. W czwartek i piątek w wyznaczonych godzinach otwieramy przedszkole, aby każdy mógł zabrać pakiety dla dzieci. Godziny będą podane na stronie w najbliższym czasie.                                         Książki będą wyłożone na półeczki w szatni.                                                          Prosimy Rodziców, aby sprawnie wchodzili i wychodzili z placów   i starali się unikać ewentualnych kontaktów między sobą.
  3. W piątek 27.03.br.każdy nauczyciel zapozna dzieci i rodziców ze swojej grupy z planami pracy na kolejny tydzień tak, aby od poniedziałku mogli Państwo zorganizować dzieciom czas    na realizowanie otrzymanych propozycji.
  4. Jeśli wystąpią jakiekolwiek trudności w realizacji zadań np.: nie macie Państwo możliwości porozumiewania się poprzez Internet, to prosimy o zgłaszanie się do wychowawcy lub dyrektora / telefon: 690 615 918 /       Zawsze służymy pomocą!                                                              Pozdrawiam wszystkie dzieci! I Was drodzy Rodzice!  

Nasze hasło na ten dziwny czas:

„To je dobre, ze sme spolu ”

Cytat w języku słowackim , po polsku znaczy: „ Dobrze, że jesteśmy razem”

 

Dyrektor ds. pedagogicznych Maria Kacprzak

                             Straszyn, 25.03.2020 r.

Lokalizacja