Co planujemy na nowy rok szkolny?

Tak jak co roku już od września mamy ustalony terminarz planowanych imprez  i wydarzeń oraz  dni, w których przedszkole będzie zamknięte w danym roku szkolnym. Proszę się zapoznać z naszymi planami i zaplanować swój czas tak,   by móc wziąć udział w warsztatach i  świętach przedszkolnych.

Zastrzegamy sobie jednocześnie, że niektóre plany / w zależności od tego jak będzie rozwijać się sytuacja związana z COVID/ będziemy musieli  zmienić lub odwołać.

Jeszcze raz zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będzie można znaleźć wszystkie bieżące informacje.

Co planujemy na nowy rok szkolny

W tym roku jednym z celów wiodących jest rozśpiewać i roztańczyć przedszkole i w związku z tym planujemy w drugim półroczu festiwal piosenki rodzinnej.

Już dziś zapraszamy rodziców, dziadków, wujków i ciocie do śpiewania z dziećmi, ale o szczegółach dowiecie się Państwo z ogłoszeń na stronie  z odpowiednim wyprzedzeniem.